Cześć

Nazywam się Rafał Misiak i chętnie pomoge Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Strony i Sklepy Internetowe

Strona główna » usługi » Strony i Sklepy Internetowe

Wydajne strony Internetowe i sklepy

Strona Internetowa to pierwszy etap skutecznego promowania marki w Internecie. Można ją traktować jak klasyczną wizytówkę w latach 90-tych. Wizytówka 2.0 w dobie Internetu posiada szereg dodatkowych funkcjonalności i wygód dla klientów. Umożliwia przedstawianie aktualnej oferty firmy zawsze, gdy ktoś takiej usługi potrzebuje oraz umożliwia wygodny kontakt np. poprzez formularz kontaktowy. Tworzymy strony Internetowe od 2017 roku, podczas tej drogi popełnialiśmy wiele błędów i większość naszych „idealnych” koncepcji z czasem okazywała się mało wydajna. Wyciągnęliśmy lekcje z naszego doświadczenia i przeprowadziliśmy szereg badań, które obecnie są dla nas drogowskazem podczas projektowania stron Internetowych i sklepów. Stawiamy na jej wydajność — bo czas ładowania jest ważny jak osiąganie szybkiej prędkości sportowego samochodu. Strona musi być czytelna i miła dla oka. Klienci kupują oczami nie tylko podczas transakcji tradycyjnych. Nasze założenia w dalszym ciągu są optymalizowane, dlatego prowadzenie strony to dla nas proces, w którym zawsze można coś poprawić. 

Dostępność SLA 99%

Nasze strony mają gwarancje dostępności na poziomie 99%

Wydajność w GSC

Końcowy projekt przechodzi wszystkie testy dostępności i szybkości w GSC

Łatwa edycja

Możesz sam w prosty sposób zarządzać i uaktualniać stronę.

Produkt dostosowany pod Twoje potrzeby

Nie jest to pusty frazes, który za zadanie ma wypełnić miejsce w ofercie. Produkt w formie strony Internetowej zamawiany u nas jest kompletny i naprawdę dostosowany do Twoich potrzeb. Opieramy go na CMS wordpress, który dzięki wsparciu DIVI staje się bardzo przyjaznym środowiskiem do pracy. Edycja kodu i poszczególnych elementów nie wymaga znajomości HTML ani CSS czy innego języka programowania. Edytor działa trochę jak word w pakiecie Office. W łatwy sposób wprowadzisz zmiany — zweryfikujesz w podglądzie na żywo oraz opublikujesz.  Wszystko szybko i skutecznie z dostosowaniem do wszystkich urządzeń przenośnych. Edytor wspiera również aplikację mobilną — zmiana oferty w trasie bez dostępu do komputera nie jest problemem, wszystko zrobisz za pośrednictwem swojego smartfona. 

Sklep Internetowy — Twój własny e-commerce

Nie musisz wybierać pomiędzy stroną Internetową a sklepem Internetowym. Oferujemy to razem w pakiecie, czyli w jednym projekcie możesz mieć stronę z ofertą oraz sklep z możliwością obsługi zamówień swoich klientów. Niesie to ze sobą bardzo dużo korzyści wartych podkreślenia:  Działania SEO w tym wypadku obejmować będą jeden adres URL adreswww.pl. Sprawi to, że ranking SEO nie musi być rozdzielany na kilka domen bądź subdomen. Gwarantowana oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dostępność oferty oraz informacji o firmie jest połączona, klient ma wszystko w jednym miejscu. Zarządzasz i zabezpieczasz tylko jeden systemem CMS. Stawiamy na elastyczność, dlatego rozwój strony możesz dostosować do rozwoju swojej firmy i etapami dodawać poszczególne funkcjonalności. 

Więcej informacji 

Bramki płatności

System pozwala szybko i wygodnie zintegrować Twój sklep Internetowy z dowolnymi bramkami płatności:

Przelewy24, Paypal, dotpay.pl, tpay, bluemedia, Hotpay, ZEN

Kurierzy oraz paczkomaty

System pozwala szybko i wygodnie zintegrować Twój sklep Internetowy z dowolnymi przewoźnikami.

Paczkomaty Inpost, Kurier Inpost, Kurier DPD, Orlen Paczka, Kurier FedEx, Kurier Pocztex, Kurier DHL, Poczta Polska,  Paczka w ruchu, Kurier UPS, 

Bezpieczeństwo

Korzystamy ze skutecznych metod zabezpieczeń oraz szyfrowania SSL. Strona zbiera logi wydarzeń oraz na bieżąco sprawdza zmiany w kodzie źródłowym strony. Jeżeli nastąpią jakiekolwiek podejrzane działania na stronie — wysyłany jest automatyczny alert do administratora zawierający szczegóły. Wszystkie wykorzystane wtyczki posiadają możliwość aktualizacji do najnowszych wersji zabezpieczeń. Identyfikujemy oraz reagujemy na wszystkie luki bezpieczeństwa typu zero day w WordPress i wdrażamy poprawki na stronach naszych klientów.

Skalowalność serwera

Korzystamy z usług serwerowni dhosting i ich autorskiego rozwiązania elastycznego skalowania, które sprawi, że Twoja strona i sklep Internetowy będzie działać wydajnie niezależnie od ilości osób na stronie.

CPU : 1 GHz – > 24 GhZ

RAM: 1 GB  – > 64GB 

SSD: 50 GB – > 1TB

 

Inne integracje 

System pozwala na szereg niestandardowych integracji.

Pełna Integracja Allegro, ebay, shopee (i inne) poprzez baselinker, dzięki której w jednym miejscu będziesz w stanie zarządzać swoimi ofertami sprzedażowymi, wystawiać listy przewozowe oraz zarządzać statusami zamówień. 

 

Zrealizowane projekty

Cennik

Strona Internetowa

Pakiet startowy

od 1000 zł

*Możesz zamówić stronę Internetową bez serwera(-240zł/rok).

*Możesz dokupić rozszerzenie e-commerce w każdym momencie.

*Wszystkie ceny podane są w netto.

Strona + sklep

Pakiet rozszerzony

od 2 500 zł

*Możesz zamówić stronę Internetową bez serwera(-240zł/rok).

*Wszystkie ceny podane są w netto.