Cześć

Nazywam się Rafał Misiak i chętnie pomoge Ci osiągnąć Twoje cele biznesowe.

Kampanie marketingowe

Strona główna » usługi » Kampanie marketingowe

Skuteczne kampanie Internetowe

Tworzymy kampanie Internetowe od samego planowania do ich realizacji, optymalizacji i finalnego podsumowania. Zależnie od działalności Twojej firmy oraz celów do zrealizowania dopasowujemy skuteczne metody promocji w internecie. Analizujemy konkurencję, tworzymy plan, teksty, grafiki oraz statystyki. Stawiamy na realizacje założonych celów w ramach ustalonych budżetów reklamowych. Doradzamy podczas całego procesu kampanii oraz proponujemy dodatkowe rozwiązania mające na celu zwiększenie jakości, oraz efektywności prowadzonych działań. Nie stawiamy tylko na „sprawdzone rozwiązania”, proces kampanii to moment na różnorodne testy i weryfikacje pomysłów, setów reklamowych oraz grup docelowych. Optymalizacja sprawia, że efektywnie pozostawiamy tylko te działania, które najlepiej sprawdzają się i przynoszą największy zwrot z inwestycji.

Platformy, na jakich tworzymy kampanie marketingowe

Facebook / Instagram ADS

Google ADS

Posty sponsorowane

Linkedin ADS

TikTok ADS

Współprace z Infulancerami

Przegoń konkurencje i pierwszy pokaż swój produkt / usługę

Reklamy w Google ADS to świetny sposób na reklamę swoich produktów i usług nawet jeżeli Twoja strona nie jest jeszcze wypozycjonowana w Google. Dzięki Google ADS w search-u jesteś w stanie wyświetlić swoją ofertę w momencie kiedy ktoś wyszukuje usługi/produkty, które masz w swojej ofercie. Rozliczasz się wtedy za każde kliknięcie w Twoją reklamę (CPC eng. Cost per click) 

Ile trzeba czekać na efekty?

Efekty działań w Google Ads są natychmiastowe. Jeżeli tylko reklama zostanie zaakceptowana przez Google, zaczyna być widoczna dla klienta. 

Jaki jest minimalny budżet reklamowy? 

W Google Ads nie ma minimalnego budżetu, jaki musisz wydać. Istnieje jednak pewna niewidzialna granica opłacalności. My decydujemy się na współpracę w sytuacji gdy budżet miesięczny przekracza przynajmniej 500  zł / miesięcznie. 

Jak wygląda Display ADS w Google(GDN)?

Umowa skonstruowana jest najczęściej na czas prowadzenia strategii SEO.  Zależnie od wielkości projektu może trwać od 1 do 3 lat. Nie prowadzimy okresu wypowiedzenia, umowę możesz zerwać w dowolnym momencie, aczkolwiek nie wcześniej niż po 3-miesiącu współpracy. Spowodowane jest to faktem, że przygotowanie indywidualnej strategii jest czasochłonne i zbyt wczesna rezygnacja jest dla nas nieopłacalna.

Dowiedź się więcej

Algorytm Google

Algorytm Google to mechanizm odpowiadający za wyświetlanie stron Internetowych podczas wyszukiwania w Google. Sposób działania algorytmu jest tajny, znamy tylko kryteria, jakie bierze pod uwagę podczas wyświetlania wyników wyszukiwania. Innymi słowy, algorytm Google dobiera pasujące strony Internetowe pod wpisane słowa kluczowe w wyszukiwarce, tak aby użytkownik końcowy otrzymał wyniki stron powiązane z jego wyszukiwaniem.  Algorytm ulega ciągłym aktualizacjom.

Ostatnie aktualizacje algorytmu: 

 

 • 25 sierpnia 2022 – August 2022 Helpful Content Update
 • 25 maja 2022 – May 2022 Core Update
 • 22 luty 2022 – Aktualizacja Google Page Experience
 • 1 grudnia 2021 – Google Product Reviews Update

Link building

Link building jest jednym z elementów pozycjonowania strony Internetowej. Jego zadaniem jest pozyskiwanie dobrej jakości linków z innych witryn Internetowych.  Linki do swojej strony Internetowej najczęściej można pozyskać z katalogów firm, blogów, mediów społecznościowych, artykułów sponsorowanych czy różnych forów Internetowych. Google w roku 2013 wprowadził zmiany do swojego algorytmu wyszukiwania, które spowodowały, że obecnie liczą  się tylko linki o dobrej jakości. Warto zainwestować w jakość, a nie ilość linków prowadzących do Twojej strony Internetowej.

Narzędzia SEO

Obecnie współpracujemy z kilkoma dostawcami narzędzi SEO:

Używamy i polecamy również darmowe rozwiązania: 

 

 • Google Search Console
 • Google Analytics
 • Google Keyword Planner
 • Google trends
 • AnswerThePublic
 • Keywordtool.io
 • Screaming Frog