Wydajne Strony Internetowe

Wykorzystaj potencjał nowych technologii. Szybka i atrakcyjna strona internetowa to podstawa biznesu
Uzupełnij formularzDowiedź się więcej

Strona główna » Strony Internetowe

Obsługa stron 360 & indywidualny design

Strony Internetowe  & SEO

Wykorzystujemy nasze 6-letnie doświadczenie, przygotowujemy strony Internetowe, które są dostosowane w 100% do wytycznych Google. Dbamy o to, aby Google Search Console po implementacji strony nie wykazywał błędów. Strona Internetowa przy prawidłowej realizacji strategii contentowej z pewnością zdobędzie top3 na wykazane frazy kluczowe.

Aktualizacje i SLA(dostępność) 99%

Okres wsparcia po zakupie strony trwa 365 dni. W tym okresie dbamy o aktualizacje serwera (m.in. bazy danych oraz PHP) oraz strony (Wtyczki, wersja wordpress). Co ważne, po zakończonym okresie wsparcia Twoja strona nadal ma możliwość darmowych aktualizacji do nowych wersji — oprogramowanie nie ma okresu ważności.

Formularz » W cenie usługi

Wydajny UXUI

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz  kursy w zakresie UXUI, dzięki którym nasze produkty posiadają indywidualny oraz wydajny projekt graficzny, który jest czytelny oraz łatwy w obsłudze dla Twoich klientów.

Formularz » W cenie usługi

Audyty bezpieczeństwa

Sprawdzamy ewentualne słabości strony Internetowej. Próbujemy złamać zabezpieczenia oraz dostać się do plików wrażliwych.

Formularz » Pierwszy w cenie usługi / Indywidualne od 350 zł

Zarządzanie stroną Internetową

Zarządzanie stroną Internetową zajmujemy się w Twoim imieniu. Dzięki czemu możesz poświęcić swój czas na inne aktywności.

Formularz » Już od 250 zł / miesięcznie

Pozycjonowanie SEO

Stworzymy dla Ciebie indywidualną strategię SEO, dzięki której Twoja strona w przeciągu 3-miesięcy zacznie poprawiać swoje pozycje organiczne w Google. Całym procesem zajmujemy się sami, raportujemy co miesiąc o postępach i wynikach pozycji fraz kluczowych. 

Formularz » Wycena Indywidualna

Funkcjonalności dodatkowe

Wykorzystujemy CMS WordPress, dzięki której jesteś w stanie ciągle rozwijać swoją stronę Internetową. Dodatkowe funkcjonalności np. sklep Internetowy jest możliwy do zaimplementowania do wcześniej stworzonej strony. 

Formularz » Wycena Indywidualna

Website Design &  Strategia Marki

Tworzymy oryginalne projekty graficzne stron i sklepów Internetowych. Projektujemy spójne i indywidualne strategie marketingowe oraz dodatkowo wspieramy naszych klientów w różnych case’ach graficznych (m.in Banery reklamowe, logotypy, oferty oraz prezentacje multimedialne). 

Projektowanie logo

Tworzymy oryginalne projekty LOGO oraz spójne materiały firmowe (wizytówki, broszury, banery).

Tworzenie makiet strony www i aplikacji

Makieta jest projektem wstępnym stron Internetowych oraz aplikacji mobilnych. Projektujemy makiety od podstaw, aby zobrazować możliwości oraz sprawdzić pomysły w praktyce.

Formularz » Od 150 zł / page

Wsparcie graficzne podczas kampanii

Projektujemy landing page oraz banery reklamowe do Internetowych kampanii reklamowych. Tworzymy materiały do testów A/B/C oraz reklamy w formie animowanej. 

Formularz » Od 80 zł / grafika

Style Guide dla Twojej marki

Projektujemy kompleksowy STYLE GUIDE dla Twojej marki. Zawiera on: kolorystykę, fonty, spójne projekty ikon oraz grafik.

Formularz » W cenie zlecenia

Strategia Marki

Wykonujemy i projektujemy kompleksową strategię dla marek i firm. Postaw na spójne oraz oryginalne podejście i bądź kilka kroków przed konkurencją. 

Formularz » Wycena indywidualna

Każda strona niesie ze sobą inną historię

Pomysł

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Szukamy efektywnych i wydajnych rozwiązań

Wdrożenie

Wdrażamy wcześniejsze założenia do makiety, a następnie robimy testy i weryfikujemy najlepsze rozwiązania 

Programowanie

Programujemy gotowe i przetestowane elementy i wdrażamy na docelowy adres URL

Optymalizacja

Optymalizujemy efekty naszej pracy oraz dostosowujemy poprawki i aktualizację

Postaw na brak ograniczeń

Pełna kontrola nad stroną Internetową

Projektujemy strony Internetowe w taki sposób, aby klient mógł w łatwy i szybki sposób nią zarządzać oraz wprowadzać dowolne zmiany. Wbudowany edytor graficzny daje możliwość zmianę treści bez potrzeby znajomości HTML’a czy CSS. Stawiamy na transparentność oraz udostępniamy przydatne tutoriale, które w prosty sposób pokazują możliwości edytora. 

Wykorzystaj pełny potencjał 

Google Analytics i Google search console

Śledź statystyki wejść na stronę Internetową i podejmuj świadome kroki marketingowe. Weryfikuj efektywność działań content marketingowych na wzrost pozycji fraz kluczowych 

Firmowa skrzynka mail@twojafirma.pl

Kontaktuj się z własnymi klientami z firmowej skrzynki Internetowej. Zwiększ swoją profesjonalność i bezpieczeństwo danych osobowych

Rozpoznawalność marki

Dzięki widoczności w Internecie zwiekszaj rozpoznawalność swojej marki. Rozwijaj się w mediach społecznościowych, a stronę Internetową traktuj jako bazę podstawową. 

Kampanie INTERNETOWE

Reklamuj się w Internecie i zapraszaj potencjalnych klientów do odwiedzenia Twojej strony Internetowej. Zwiększaj zasięgi, pozyskuj nowych klientów.

Darmowa wycena

RODO*